צמיד עם חריטה אישית

רוצים להפתיע חברה? מחפשים מתנה ליולדת? מה דעתכם לרכוש לה או לתינוקת שנולדה צמיד עם חריטה אישית? צמיד עם חריטה אישית תתקבל תמיד בשמחה במיוחד כאשר היא מוענקת לתינוקת הרכה שנולדה. צמיד פצפון על היד הקטנה זוהי מתנה הכי מתוקה שתוכלו להעניק ליולדת. תוכלו כמובן לפנק את שתיהן ולתת גם ליולדת המאושרת – צמיד חריטה לאישה. זה יכול להיות צמיד כסף עם חריטה אישית, או צמיד גולדפילד עם שם כאשר כל אחד מהצמידים הללו הינו עמיד ונשמר היטב לאורך שנים. הצמידים הללו חינניים במיוחד וכל מי שזוכה לקבל צמיד עם שם שכזה תשמח לענוד אותו על היד וליהנות ממנה.

צמיד עם חריטה אישית לתינוקת – מתנה לשנים רבות

אם בחרתם להעניק מתנה –  צמיד עם חריטה אישית או צמיד עם שם לתינוקת הרכה שנולדה – חשוב שתוודאו כי מדובר בצמיד שיוכל ‘לגדול’ יחד אתה. חשוב שהצמיד לא יהיה בגודל של ניו בורן בלבד. כי תוך חודש או חודשיים הוא כבר לא יוכל להתאים לה. צמיד מתוק לתינוקת חייב להיות עם חוליות נוספות כדי שהבונבונת תמשיך להיות מקושטת ונאה גם לאחר שהיא תגדל קצת. תודו שאין מתוק מזה…

צמיד חריטה לאישה – מתנה יוקרתית ומכובדת

אם חיפשתם לשמח אישה במתנה מיוחדת ומכובדת ואתם רוצים ללכת על תכשיט, לכו על  צמיד כסף עם חריטה אישית או על צמיד גולדפילד עם שם. מדובר במתנה קלאסית ומיוחדת שכל אישה תשמח לקבל. הצמיד זהו תכשיט קלאסי שיכול להתאים לכל בגד ולכל אירוע כמו גם ליום יום. זה לא כמו עגילים שבדרך כלל נרצה להתאים על פי צבעי הבגד ולא כמו שרשרת שצריכה להתאים לסגנון של החולצה או העליונית. הצמיד הוא תכשיט טריוויאלי שיכול להתאים תמיד והוא מעניק מראה מאוד חינני ומכובד לכל אחת.

איזה צמיד כדאי לקנות?

בעבר לא היו לנו כל כך הרבה אפשרויות בתחום התכשיטים. הבחירה הייתה בין צמיד זהב טהור לבין צמיד כסף או צמיד עם חריטה לגבר. מי שלא רצה לשלם הרבה רכש צמיד כסף, כאשר המחיר שלו ביחס לזהב היה הרבה יותר זול. כיום יש לנו גם את האשפרות של הגולדפילד שנראה ממש כמו זהב והוא גם מתנהג כמעט לגמרי כמו הזהב. מה שאומר תכשיט שייראה מיליון דולר (כמעט…) ואם לא תספרו לאף אחד גם יחשבו שהשקעתם (כמעט) מיליון דולר…

ארט גיפט – הכתובת שלכם למתנות

מחפשים את בית העסק שם תוכלו ליהנות ממבחר גדול של צמידים ממגוון חומרים? רוצים להכיר אפשרויות חדשות שלא חשבתם עליהם? המקום המוצלח ביותר זה ארט גיפט. רק שם תוכלו למצוא את מבחר הצמידים הגדול ביותר ממגוון חומרים שונים. תוכלו לבחור צמיד גולדפילד ותוכלו ללכת גם על צמיד כסף. תוכלו גם לבחור בזהב טהור 14 קרט או בכלל צמיד ספורטיבי מחומרים מעניינים אחרים.