מתנות לגבר

חשוב שהמתנה בה בוחרים תתאים לגבר, כדאי לבדוק מה ההעדפות האישיות שלו, כך שהמתנה תהיה מקורית ותמצא חן בעיניו. מומלץ לנסות להשיג מידע, לרמוז ולהבין את הכיוון, תוכלי לבחור בכמה מתנות אפשריות ולהתייעץ עם חברות או קרובות משפחה לגבי המתנה המתאימה ביותר.

ניתן לשלב עם המתנה הפיזית עם מתנה חווייתית. אם הגבר אוהב לצאת לבלות במסעדות, תמיד תוכלי להפתיע אותו עם ארוחה טובה במסעדה ואז להעניק לו את המתנה כשיושבים זה מול זה, יש בזה מחווה רומנטית מפתיעה. אפשרות נוספת היא לתת כמה מתנות קטנות, לא בהכרח פריט אחד.

לדוגמא, אפשר לשלב במארז מתנות כמה פריטים, כגון משחק פוקר, סיגרים, מתנה עם הקדשה וכמה לבבות שוקולד, יש גברים שישמחו לקבל ערכת קפה למשרד, או אפילו חליפת ספורט חדשה לאימונים. צריך להתחשב  בצרכים ובמה שהוא אוהב, חשוב לבחור במתנה שתשקף את הגבר ותתאים להעדפות האישיות שלו.

מתנה לבן הזוג צריכה להעביר את המסר שעומד מאחוריה ואת המשמעות שהיא מעניקה לאדם האהוב. מתנה בצירוף של כרטיס ברכה יכולה להביא הרבה אושר ושמחה למי שמקבל אותה. המתנה מביעה את רחשי הלב ולכן חשוב להשקיע בה ולתת משהו שילווה את האדם האהוב לטווח ארוך. לא חייבים להשקיע הרבה כסף, אפשר למצוא מגוון מתנות מקוריות לגבר, במחירים השווים לכל כיס.

מציג 1–24 מתוך 117 תוצאות