מציג 49–64 מתוך 64 תוצאות

כיום אנחנו כבר כמעט ולא זוכים לקבל מתנות גדולות ומרשימות ארוזות בנייר עטיפה וקשורות בסרט. המתנות המפתיעות הללו שעוררו בנו התרגשות רבה כל כך בשנים עברו כבר כמעט אבדו מן העולם כאשר המתנות אשר אותם אנחנו מקבלים היום הם בדרך כלל תווי שי אשר בהם אנחנו יכולים לרכוש כל מה שרק יעלה בדעתנו. זה טוב או לא טוב? יש לזה הרבה מעלות וגם הרבה חסרונות.

תווי שי מצד אחד טובים מאוד עבור המקבל כי בהם הוא יכול לקנות לעצמו בדיוק את מה שהוא רוצה או צריך. אך מצד שני חסרה ההתרגשות וההפתעה שבקבלת המתנה. לתווי השי הללו יש טעם אחר לגמרי מאותם המתנות המסורתיות.

הנותן וגם המקבל נהנים גם ממעלות לצד חסרונות כאשר מדובר במתנות מן הסוג הזה.

היתרון העיקרי הוא שבמקום לשבור את הראש באיזו מתנה לבחור מעבירים את ההתלבטות לזה שמקבל את המתנה. הוא זה שיצטרך להסתובב עם תווי השי בחנות ולשבור את הראש מה הוא היה רוצה להעניק לעצמו כמתנה. אך למתנה מן הסוג ישנו חיסרון מאוד משמעותי. אם בקנייה של מתנה אנחנו לא חייבים להשקיע הרבה מאוד כסף על מנת להרשים ואנחנו יכולים לקנות גם מתנות שנמכרים במחירי מבצע וכדומה ופשוט לקלף את המדבקה של המחיר הרי שבתוו שי הסכום אינו סודי והוא חייב להיות מכובד וראוי מספיק.

בעלי החנויות מרוויחים גם הם מסגנון המתנות הזה היות והם זוכים ללקוחות חדשים או בכאלה שלא חשבו להגיע אליהם ומלבד זאת מה שקורה בדרך כלל הוא שהקונה ירכוש בדרך כלל מוצרים בסכום גבוה יותר מערך השי כך שהוא גם יוסיף עוד על תו הקניה.

הכירו: מתנות אישיות – גם מפתיעות וגם לא יקרות

אנחנו כאן כדי לספר לכם על מתנות מסוג אחר לגמרי. מתנות אישיות שממש לא חייבות לעלות לכם הרבה כסף והם יצליחו להפתיע באמת ולרגש את מקבל המתנה. זו תהיה מתנה אישית ומחממת לבבות.

מדובר על מתנות אישיות עם הדפסה או חריטה. אין אדם – איש או אישה, ילד או ילדה שלא יתרגשו ממתנה מיוחדת ואישית שכזו. במתנה הזו ניכרת החשיבה של נותן המתנה ושל הרצון שלו להפתיע אותנו ולשמח אותנו באמת.

מתנות אישיות למתי זה מתאים?

מתנות אישיות יכולות להתאים לכל זמן ובכל עיתוי. זה יכול להתאים ליום הולדת ויכול כמובן להתאים גם ליום נישואין, אלו יכולים להיות מתנות ליום המשפחה כמו גם לשמש מתנות מקוריות עבור ילדים או נערים. קחו לדוגמא את המתנה המקורית דובי עם תמונה, היש משהו חמוד ומקורי מזה לקישוט של חדר הילדים?

ארט גיפט – חנות המפעל מציעה מתנות מקוריות לכל מטרה. זוהי הכתובת שלכם כאשר אתם מחפשים מתנה מיוחדת. בארט גיפט תמצאו מגוון ענק ועולם רחב של אפשרויות של מתנות ייחודיות לכל מטרה. מתנות ליום המשפחה, מתנות לעובדים, מתנות לימי הולדת ועוד.

מתנה שכזו – אף אחד לא ישכח!