הדפסה על בד קנבס

הקנבס הוא בד שהפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות בתחום הציור וההדפסה. מדובר על בד חזק מאוד שארוג בצורה גסה ובעבר הוא שימש לייצור מפרשים של אוניות. בעבר בתחום האומנות היו עושים בו שימוש אמנים שונים על מנת להעביר את הציורים שלהם למשטח שאותו ניתן למכור, אך היום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן להדפיס על קנבס מה שיוצר מראה אותנטי ועוצמתי לתמונה. אם אתם צריכים הדפסה על בד קנבס, הדפסה בשביל לתת אותה כמתנה, בארט גיפט תמצאו את מבוקשכם. מתחילת שנות התשעים ועד היום מאז שהקנבס נכנס לתחום זה, הוא יוצר עוד ועוד עניין ולא לחינם.

מה אפשר להדפיס עליו?

הדפסה על בד קנבס יכולה להיות בווריאציות שונות. אתם יכולים להדפיס עליו כל תמונה שהיא, שלכם, של מי שמקבל את המתנה, של כמה אנשים ביחד, לוגו, או של כל תמונה אחרת שצולמה. הדפסת קולאז’ על קנבס הפכה גם היא לפופולארית מאוד בשנים האחרונות וקולאז’ הוא צבר של הרבה תמונות קטנות שיוצרות ביחד תמונה גדולה. עיצוב קולאז’ על קנבס מתאים כמתנה משפחתית או קבוצתית אחרת – לבוס במקום העבודה, למישהו שעוזב את מקום העבודה, לחייל שמשתחרר או לכל אירוע אחר שיש בו עניין קבוצתי. אם אתם צריכים הדפסה על קנבס, ארט גיפט הוא המקום בשבילכם.

מה חשוב לוודא?

אם אתם צריכים הדפסה על בד קנבס כדאי לכם לעשות את זה דרך האינטרנט. באינטרנט יש מבחר גדול יותר והתקשורת פשוטה כמו גם רמת אמינות והבטיחות ברשת. הדפסה על קנבס צריכה להיות איכותית, ויכולה להיות עם או בלי מסגור. בשביל עיצוב קולאז’ על קנבס תצטרכו לשלוח הרבה תמונות ואת התמונה הנבחרת, בשביל שיוכלו לייצר בשבילכם הדפסת קולאז’ על קנבס במהירות ובאיכות גבוהה. בבואכם להזמין ברשת, כדאי שתבררו לגבי זמני משלוח ותחליטו האם אתם רוצים שהמתנה תגיע אליכם או לזה שאמור לקבל אותה, וכמובן איך היא תגיע (בדואר או על ידי שליח) בכל מקרה, אם אתם צריכים הדפסה על בד קנבס ומחפשים איכות, אתם צריכים את ארט גיפט בשביל זה.

למה דווקא בארט גיפט?

ארט גיפט היא חנות המתנות הגדולה והאיכותית ביותר ברשת. בחנות תוכלו להזמין הדפסה על בד קנבס כמו גם להתרשם ממגוון המתנות שמוצעות בה. בארט גיפט יש מאות מתנות לכל אירוע שהוא, בין אם זו מתנה לגבר או לאישה, ובין אם זו מתנת הוקרה עם או בלי הקדשה. בארט גיפט מקפידים על רמת גימור גבוהה כמו גם על שירות לקוחות מצוין ויחס אישי ואדיב, הכול בשביל שהלקוחות יהיו מרוצים ובשביל שהם יקבלו את מה שהם הזמינו בזמן הקצר ביותר. מאות לקוחות לא טועים, ומכתבי התודה הרבים מעידים על כך…